podkarpaciem błądząc

Chcesz abyśmy zorganizowali dla Ciebie i Twoich przyjaciół samochodową, rowerową, kajakową bądź pieszą imprezę turystyczno – krajoznawczą? Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy plan wycieczki specjalnie dla Ciebie.
Nasze imprezy skierowane są do posiadaczy samochodów terenowych i samochodów klasy SUV, rowerzystów i turystów pieszych. Imprezy skierowane są do osób aktywnych, bez względu na wiek, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie, poszerzyć wiedzę na temat przyrody i historii Podkarpacia, zadbać o swoją kondycję psychofizyczną, a co najważniejsze „wyrwać się” z zatłoczonego miasta na łono przyrody. Podczas wycieczek poruszamy się drogami asfaltowymi, szutrowymi, wodnymi i polnymi. W plan imprez, w razie zainteresowania, wplatamy zabawy z adrenaliną z wykorzystaniem technik alpinistycznych, elementów survivalu, sztuk walki, paintball’a, off-road’u, i elementów strzeleckich.

Miejsca realizacji: Pogórza Dynowskie, Przemyskie, Strzyżowskie, Kotlina Sandomierska, Roztocze, Bieszczady, Beskid Niski, Słowacja, Ukraina.

Masz pytania? Napisz do nas: at@adrenalina-team.pl